Nawigacja

Artykuły » Lineage 2 » Przedmioty

Przedmioty

Przedmioty

W lineage 2 występuje pięci różnych typów Bronio oraz zbroji. Aby nie wprowadzać w błąd nie mowa tu o Grade broni

1. Przedmioty Common

Są to bronie armory akcesoria które możemy dostać w każdym sklepiej oraz dropią też z potworów które możemy zabijać w świecie gry. Takie itemy nie mogą być enchantowane oraz nie może być dodane specjalna umiejętności broni. Miecze dwuręczne oraz łuki mogą być przekształcane w specjalne bronie dla kamaeli, tak samo z dwóch mieczy normalnych możemy stworzyć duale. Bronie, zbroje, akcesoria grade d oraz c możemy kupić we wszystkich miastach. Występują w grade o D do A, grade powyżej C będziemy mogli zdobyć tylko poprzez polowanie na moby Po za informacją w opisię że broni jest Common z wyglądu oraz statystyk nie różnią się od normalnych broni jedyną różnicę zauważymy patrząc na ikony

 

Normalny przedmiot
Common przedmiot

 

2. Przedmioty Shadow

Są to bronie, akcesoria które uzyskujemy za skoniczenie questów udział w zawodach albo kupić w sklepie. Przedmioty te nie można enchantować oraz dodawać specjalnej umiejetności jakie posiadają normalne bronie, dodatkowo po upływie określonego czasu takie bronie znikają. Czas istnienia przedmiotu spada tylko w momęcie kiedy jest on używany czyli znajduje się w wyposażeniu gracza. Bronie shadow mogą być kupowane w sklepach w Aden oraz giran

 

 

 

3.Przedmioty Normalne

Normalne bronie, armory, akcesoria mogą być tworzne przez krasnoludy posiadające odpowiednią profesje, mogą także występować jako normalny drop z mobów oraz RaidBossów. Itemy te mogą być echnatowane, argumentowane oraz dodawane specjalne umiejętności przeznaczone dla broni. Itemy od D do C grade możemy kupować we wszystkich miastach oraz dropić z mobów przedmioty B oraz low A grade możemy kupić w Luxury Shop w Giran możemy jest także normalnie zdobywać poprzez zabijanie mobów oraz Raid Bosów. Przedmioty top A i wyżej dostępne są tylko poprzez Craftowanie oraz drop z mobów oraz Raid Bossów.

4. Przedmioty Rare

Są to przedmioty które powstają podczas kraftowania itemów przez krasnoludy są to nie zwykle rzadkie itemy, bo szansa na ich pojawienie się podczas kraftu jest bardzo niska. Itemy te nie mogą być używane do puki nie zostanie usunięta pieczeć z nich u Blacksmith of Mammon za pomocą specjalnego itemu.

5. Przedmioty Masterwork

Po usunięciu pieczęci u Blacksmith of Mammon przedmiot rare zostaje zmieniony w przedmiot masterwork. Bronie oraz armory takie posiadają unikatowe umiejętności. Masterwork może być enchantowany, argumentowany oraz dodawane SA.

 

 

 

 

 

 

Przedmioty ich Grade

Wszystkie bronie, armory, oraz akcesoria w Lineage 2 posiadają swoje grade od No-Grade do S84-Grade. Aby gracz mógł używać przedmiotów z danego Grade bez żadnej kary musi posiadać kwalfikacje do jego używania. Kwalfikacja to passywny skilli uprawniający nas do używania konkretnego Grade.

 • No Grade: 1-19 lvl
 • D Grade: 20-39 lvl
 • C Grade: 40-51 lvl
 • B Grade: 52-60 lvl
 • A Grade: 61-75 lvl
 • S Grade: 76-79 lvl
 • S80 Grade: 80-83 lvl
 • S84 Grade: 84-85 lvl

Kara za noszenie itemów nie na swoje Grade

Efekt kary jest propocjonalny do różnicy pomiędzy poziomem gracza a grade itemu który używa. Jeśli postać posiada 20 poziom a posiada broni C Grade to wtedy otrzymuje 1 poziom kary ale w przypadku kiedy wykorzystuje broni B Grade wtedy poziom kary rośnie do poziomu 2.

 • Kara Poziom 1: Obniża celność o 16, obniża szanse na krytyczne uderzeni oraz redukuje zadawane obrażenia o 10%, obniża sile oraz szybkość ataku o 10%, zwiększa szanse na nie udane castowanie skilla.
 • Kara Poziom 2: Obniża celność o 16, obniża szanse na krytyczne uderzeni oraz redukuje zadawane obrażenia o 20%, obniża sile oraz szybkość ataku o 10%, zwiększa szanse na nie udane castowanie skilla.
 • Kara Poziom 3: Obniża celność o 16, obniża szanse na krytyczne uderzeni oraz redukuje zadawane obrażenia o 30%, obniża sile oraz szybkość ataku o 10%, zwiększa szanse na nie udane castowanie skilla.
 • Kara Poziom 4: Obniża celność o 16, obniża szanse na krytyczne uderzeni oraz redukuje zadawane obrażenia o 40%, obniża sile oraz szybkość ataku o 10%, zwiększa szanse na nie udane castowanie skilla.

Źródło: http://lineage2.power.plaync.com/wiki + własna wiedza