Nawigacja

Artykuły » Lineage 2 » Przeklête bronie

Przeklête bronie

Przeklęte bronie

Demonic Sword Zariche był kiedyś używany przez Demona Bermmnon'a jednego z czterech demonicznych władców. Blood Sword Akamanah to demoniczne duale wykute w krwi Gran Kain'a Boga Chaosu. Legenda mówi że każdy kto dotknie przeklętej broni posiądzie ich osobowości zmieniając się w coś złego a tym samym wzbudzi w sobie żądzę krwi którą będzie nie do zatrzymania do tego stopnia że wybije całe miasta aby nakrmić swój głud krwi.

 

 

 

 

 

 

Podstawowe informacje

Występują identyczne zasady co do zdobycia, zniknięcią oraz warunków podczas PvP dla obu broni Sword Akamanah oraz Demonic Sword Zariche. Wszystkie moby z grze mogą drobić przeklęte bronie. Ale tylko jedna sztuka z każdej może istnieć na całym świecie. Gdy przeklęta broni pojawia się na świecie, to cały świat tonie w krwistoczerwonym kolorze na kilka sekund, towarzyszy mu także trzêsienie ziemi. Komunikat systemowy informuje graczy jaka przeklęta broni pojawiła się na świecie. Dodatkowo lokacje gdzie pojawiłą się bron można spawdzić na mapie

 

 

Ikona

Przeklęta broni

Akamanah sword w tej lokacji
Zariche sword w tej lokacji

Obydwie bronie w tej samej lokacji

Skutki posiadania przeklętych broni

Postać która podnosi przeklętą bron jest błyskawicznie przekształcana w mrocznego wojownika. Transformacja jest taka sama zarówno dla mężczyzn oraz kobiet, chodzi wygląd przyjmujemy zależnie jaką broni podniesiemy. Po przekształceniu w demonicznego wojownika, imię gracza znika a zastępuje go nazwa przeklętej broni, zarówna na avatarze jak i na czacie będzie widoczna tylko nazwa demonicznej broni. Ponadto posidacz przeklentych broni przechodzi automatycznie w tryb Chaotic, a jego HP/CP/MP jest odnawiane do 100%.

Kiedy charakter podnosi broni są one automatycznie zakładana oraz jest brak możliwości ich zdjęcia, zniszczenia, upuszczenia z twojego wyposażenia. Z chwilą podniesienia Przeklętej broni gracz otrzymuje skille przypisane do niej.

Właściwości Przeklętych Broni

Zabijani gracze nie tracą expa, także gracz który posiada przeklętą broni nie będzie tracił expa oraz jest brak możliwości dropnięcia itemó z niego, nie naliczane także jest mu PK. Gracz nie może otrzymać buffów oraz być healowany przez innych graczy, ale może używać pontionów dających buffów, oraz regenerujących HP/CP/MP. Nie może atakować graczy poniżej 20 poziomu. Kiedy hero atakuje posiadacza przeklêtej broni redukuje jego CP do zera. Hero takze może używać przeklętych broni. Gracz może summonować pety/summony ale nie może jeździć na petach. Nie możesz tworzyć z innymi graczami party, kiedy jesteś w party i ponosisz przeklętą broni natychmiast zostajesz wyrzucony z party. Nie możesz używać Soulshotów. Maksymalny poziom broni to 10, każdy poziom zwiększa statystyki broni a tym samym jego posiadacza.

Usunięcie broni lub zmiana właściciela

Jedyny sposób na usunięcie przeklętej broni to śmierci jej posiadacza, z chwilą śmierci broni automatycznie wypada z gracza albo znika jest 50% szansa że tak się stanie. Jeśli nie zniknie kolejna osoba będzie mogła podnieści bron.

Czas istnienia broni

Maksymalny czas istnienia broni to 144 godzin, redukcja do połowy czasu istnienia broni czyli 72 godzin w przypadku kiedy gracz zaczyna karmić broni poprzez zabijanie graczy jeśli gracz posiadający przeklętą broni np zabije 100 gracz czas zostanie zredukowany do 72 godzin. Aby przedłużać czas istnienia broni posiadacz będzie musiał zabijać jednego gracza co 24h.

Sword Akamanah

Nazwa Skilla

Opis

Double cutter
Wykonujesz dwa udane ataki używając przeklêtej broni. Konsumuje 140 MP.
Air Blade
Atakuje przeciwnika stojącego przed tobą Konsumuje 140 MP.
Slave
Przekliszasz pobliskich przeciwników lamiac ich wole walki. Konsumuje 200 MP.
Boyd burst
Używa ataku obszarowego aby zaatakować przeciwników stojących blisko niego. Konsumuje 140 MP.
Void Flow
Atakuje przeciwnika skoncentrowana energia na dystans. Konsumuje 140 MP.
Sword Akamanah
Zabujczy oraz potężny magiczny miecz był kiedyś wyłasnością Demona Bremnon. Jest żądny kwi im więcej się jej napije tym staje się potężniejszy.

Demonic Sword Zariche

Nazwa Skilla

Opis

Double Staff
Atakujesz przeciwnika dualami. Konsumuje 140 MP.
Air Blade
Atakuje przeciwnika stojącego przed tobą. Konsumuje 140 MP.
Slave
Przekliszasz pobliskich przeciwników lamiac ich wole walki. Konsumuje 200 MP.
Boyd burst
Używa ataku obszarowego aby zaatakować przeciwników stojących blisko niego. Konsumuje 140 MP.
Void Flow
Atakuje przeciwnika skoncentrowana energia na dystans. Konsumuje 140 MP.
Demonic Sword Zariche
Blood Sword Akamanah to demoniczne duale wykute w krwi Gran Kain'a Boga Chaosu. Karmione krwią niewinnych będą stawały się coraz bardziej potężne.