Nawigacja

Artykuły » Lineage 2 » Tworzenie przedmiotów

Tworzenie przedmiotów

Tworzenie przedmiotów.

Warsmith( Maestro) to jedyna klasa w grze, która posiada możliwość tworzenia ekwipunku. Inne klasy posiadają umiejętność Create Common Item, ale mogą tworzyć tylko podstawowe produkty oraz dekoracje. Warsmith (Maestro) może tworzyć rzeczy dla siebie jak i dla innych przy pomocy specjalnego interfejsu - Workshop.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wytwarzanie przez krasnoludów

Tworzenie przedmiotów posiada kilka cech:

  • Szansa na stworzenie przedmiotu

Nie wszystkie przepisy (recepty) posiadają 100% szansy na stworzenie przedmiotu. dla ekwipunku są przepisy kategorii B które mają 100% szansy oraz 60% szansy ( 70% dla dodatków). Dla ekwipunku klasy A i wyższej, istnieją tylko przepisy z szansa 60% (70% dla dodatków). Przy tworzeniu przedmiotów przy użyciu receptur z 60% szansy na powodzenia potrzebna jest mniejsza ilość składników oraz zawsze powinieneś być przygotowany na niepowodzenie.

  • Rzadkie przedmioty

Czasami podczas wytwarzania przedmiotów, zła energia (chaos) dostaje sie do przedmiotu i daje specjalne własności. Wytworzenie może się tylko wydarzyć przy przedmiotach kategorii B lub wyższej.

  • 1+1

Kiedy wytwarzane są przedmioty kategorii D lub C jest szansa że zostaną stworzone 2 przedmioty z jednego zestawu składników.

 

 

 

Tworzenie informacje.

Umiejętności Create Common Item nie trzeba sie uczyć. Bohater odblokowuje tą umiejętność automatycznie po otrzymaniu odpowiedniego poziomu. Z tą umiejętnością twoja postać może tworzyć różne eliksiry oraz mikstury, tatuaże (dye), dekoracje (np. czapki), kryształy elementów. Przepisy są sprzedawane w siedzibach klanów (ozdoby) przepisy potrzebne do wędkowania można zakupić u odpowiedniego NPC (postać neutralna w grze). Składniki do wytwarzania ozdób można nabyć po przez wędkowanie.

Co jest potrzebne do wytworzenia przedmiotu?

Każda próba wytworzenia czegokolwiek wymaga pewnej ilość MP (punktów many).

Przepis. Aby stworzyć ten lub inny przedmiotpotrzebujesz najpierw dodać przepis do książki z wzorami. Aby zapisać przepis musisz tylko kliknąć 2 razy prawym przyciskiem myszy. Otrzymasz ostrzeżenie jeżeli nie ma juz miejsca książce lub przepis sie juz w niej znajduje. Normalnie limit przepisów wynosi 50 ale dzięki łowieniu liczba ta może zostać zwiększona do 98. Oczywiście można również usuwać zbędne przepisy z książki. Dla ekwipunku klasy B i wyższej potrzeba dodatkowych receptur na pomniejsze składniki.

1. Składniki. Aby wytworzyć przedmiot potrzebne są składniki i kluczowe materiały. Możesz je otrzymać po przez zabijanie potworów, wykonywanie misji, kupno oraz z pomocą Bounty Hunter (Fortune Seeker - klasa postaci od rasy krasnoludów). Kluczowe materiały mają podobne nazwy do przedmiotów które się z nich tworzy.

2. Kryształy i Gemy. Gemy jakości D, C oraz B są sprzedawane w sklepach. A oraz S można zakupić u Merchant of Mammon. Kryształy otrzymuje się po przez niszczenie przedmiotów lub podczas nie udanego ulepszania.

Prywatny Sklep

Postacie posiadające przepisy mogą postawić prywatna wytwórnie przedmiotów, gdzie inni gracze za opłatą mogą stworzyć dla siebie przedmioty. Od sklepów osobistych różnią sie one kolorem (sklepy - wytwórnie napisy mają na pomarańczowo). Maksymalna liczba przepisów wystawionych w takim sklepie wynosi 20.

 

 

 

 

Obsługa:

1. Kiedy otworzysz okno takiej wytwórni, możesz przeglądać dostępne przepisy.

2. Podwójne klikniecie wybranego przepisu otworzy nam listę składników które potrzebujemy.

3. Jeżeli zdecydujemy się już co chcemy stworzyć klikamy Create. Zostanie pobrana opłata a my możliwe, że ujrzymy swoją nową broń lub zbroje.

Autor tłumaczenia: Messae Źródło: http://lineage2.power.plaync.com/wiki