NCwest

Server Maintenance - 22 Października 2014

Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 22 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.
NCwest

Server Maintenance - 15 Października 2014

Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 15 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.

CORE : Ertheia LIVE (AKTUALIZACJA)

Innova
Po długim oczekiwaniu, nareszcie jest ! ERTHEIA !

Server Maintenance - 8 Października 2014

NCwest
Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 8 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.

Mini update podczas kolejnej konserwacji

NCwest
Podczas co tygodniowej konwersacji na NCwest zostanie wprowadzony mini update wprowadzający zmiany:
- Zmiany w wędkowaniu
- Zmiany na Blazing Swamp
- Nightmare Kamaloka 97-99
- Hellbound dla ludzi poniżej 99

Więcej w Kliknij tutaj

Server Maintenance - 1 Października 2014

NCwest
Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 1 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.
Strona NEWS
Strona

Jak wypadła ankieta odnośnie: Czy grałbyś na serwerach Lineage 2 classic z modelem płatności P2P(płać, aby grać)?

Wzięło w niej udział 913 osób wynik 50% | 50% z przewagą jednego głosu na "Nie". Dziś czytając polaczkowo a temat L2 classic projekt znowu uświadomiłem sobie, dlaczego nie lubię czytać forum, dużo **** o niczym. Po za tym tylko 1% wie, co tak naprawdę będzie albo może być a reszta sobie coś narysowała i w to wierzy. A i tak nie wie nikt, co będzie z dodatkiem numer, 4 którego dodanie zaplanowane jest dopiero na 3 kwartał 2015 roku. I tu nasuwa się pytanie, czy nowy dodatek czy też, może kochany i uwielbiany GoD w wersji slim. To wie tylko koreański developer i na pewno przez 3 kwartałem 2015 się nie dowiemy, co wprowadzą, chodzi ja obstawiam wersje slim.
NCwest NEWS
NCwest

Server Maintenance - 22 Października 2014

Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 22 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.
News NEWS
News

Project Lineage 2 Classic - Co to jest?

Czytając komentarze na różnych portalach doszedłem do wniosku, że ludzie zachwycają się, a nie wiedzą w ogóle, w jaki sposób będzie działał ten projekt. Co zostanie wprowadzone i jak będzie wprowadzane. Na chwile obecną wiemy, że nie zatrzyma się na dodatku c4, intrelude czy kamael itd, jak niektórzy oczekiwali, że ncsoft będzie stawiał serwery pod wybraną kronike:

Pierwszy Update max poziom 75 dostępne B grade itemy
Drugi Update max poziom 80 dostępne A grade itemy
Trzeci Update max poziom 85 dostępne S grade itemy
Czwarty Update nieznany

Dalsza część w czytaj więcej

Reklama

SpaceShooter

Polub nas