NCwest

Server Maintenance - 1 Października 2014

Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 1 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.
NCwest

Server Maintenance - 24 Września 2014

Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 24 Września, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.

Lineage 2 Classic - RU (Wywiad)

Innova
Tym razem, specjalnie dla Naszych czytelników - wywiad z L2 Manager-em, Andrzejem Mayakinem (Innova RU).

Server Maintenance - 17 Września 2014

NCwest
Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 17 Września, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.

Server Maintenance - Ertheia Zapowiedź (EVENT)

Innova
Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej we Wtorek 16 Września, 2014 od godziny 7:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h(!).

Server Maintenance - 10 Września 2014

NCwest
Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 10 Września, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.
Strona NEWS
Strona

Jak wypadła ankieta odnośnie: Czy grałbyś na serwerach Lineage 2 classic z modelem płatności P2P(płać, aby grać)?

Wzięło w niej udział 913 osób wynik 50% | 50% z przewagą jednego głosu na "Nie". Dziś czytając polaczkowo a temat L2 classic projekt znowu uświadomiłem sobie, dlaczego nie lubię czytać forum, dużo **** o niczym. Po za tym tylko 1% wie, co tak naprawdę będzie albo może być a reszta sobie coś narysowała i w to wierzy. A i tak nie wie nikt, co będzie z dodatkiem numer, 4 którego dodanie zaplanowane jest dopiero na 3 kwartał 2015 roku. I tu nasuwa się pytanie, czy nowy dodatek czy też, może kochany i uwielbiany GoD w wersji slim. To wie tylko koreański developer i na pewno przez 3 kwartałem 2015 się nie dowiemy, co wprowadzą, chodzi ja obstawiam wersje slim.
NCwest NEWS
NCwest

Server Maintenance - 1 Października 2014

Wszystkie serwery gry, będą wyłączone na czas przerwy technicznej w środę 1 Października, 2014 od godziny 14:00. Przewidywany czas konserwacji to około 4h. Więcej informacji po kliknięciu na temat newsa.
News NEWS
News

Project Lineage 2 Classic - Co to jest?

Czytając komentarze na różnych portalach doszedłem do wniosku, że ludzie zachwycają się, a nie wiedzą w ogóle, w jaki sposób będzie działał ten projekt. Co zostanie wprowadzone i jak będzie wprowadzane. Na chwile obecną wiemy, że nie zatrzyma się na dodatku c4, intrelude czy kamael itd, jak niektórzy oczekiwali, że ncsoft będzie stawiał serwery pod wybraną kronike:

Pierwszy Update max poziom 75 dostępne B grade itemy
Drugi Update max poziom 80 dostępne A grade itemy
Trzeci Update max poziom 85 dostępne S grade itemy
Czwarty Update nieznany

Dalsza część w czytaj więcej

Reklama

SpaceShooter

Polub nas